o mnie

kim jestem?

Jestem trenerem personalnym z pasją do treningu siłowego i zdrowego stylu życia. Moją specjalizacją jest trening stawiający na budowanie wymarzonej sylwetki. Sam w swojej kilkuletniej przygodzie związanej z treningiem popełniłem mnóstwo błędów, lecz pozwoliło mi to wyciągnąć bardzo dużo wniosków. Trening na siłowni z pewnością wymaga wiedzy oraz odpowiedniego przygotowania. W przeciwnym wypadku bardzo łatwo możesz doznać kontuzji lub pogłębić dysproporcje swojego ciała. Dlatego treningi z trenerem personalnym, szczególnie na początku swojej przygody z siłownią, są tak bardzo istotne. 

Wierzę, że regularna aktywność fizyczna może zmienić życie na lepsze, dlatego z pasją i zaangażowaniem będę Cię wspierać w każdym kroku na drodze do lepszej wersji siebie.

WIĘCEJ O MNIE

Z każdym klientem, z którym mam przyjemność pracować, staram się stworzyć spersonalizowany plan treningowy, który nie tylko odpowiada jego celom, lecz także uwzględnia indywidualne preferencje i ograniczenia. Jestem przekonany, że kluczem do osiągnięcia trwałych rezultatów jest zrozumienie i zaakceptowanie swojego ciała oraz utrwalanie zdrowych nawyków na dłuższą metę.

Jako trener personalny nie tylko prowadzę ćwiczenia i daję wskazówki dotyczące treningu, ale też staram się być mentorem i przyjacielem dla moich klientów. Wiem, że droga do zdrowego stylu życia może być pełna wyzwań i momentów zwątpienia, dlatego zawsze jestem gotów, by wspierać i motywować moich podopiecznych w trudnych chwilach.

Moja pasja do siłowni i zdrowego stylu życia przekłada się na moją pracę jako trenera personalnego, a każdy sukces moich klientów sprawia, że czuję się spełniony. Dlatego z całym zaangażowaniem i zapałem kontynuuję moją misję pomagania innym w osiągnięciu ich celów fitnessowych i poprawie jakości ich życia.

certyfikaty

Gym Instructor - Global Sport Academy
Personal Trainer - Global Sport Academy
Programowanie treningowe - Global Sport Academy
Programowanie treningu kobiet - Global Sport Academy
Vademecum Hipertrofii - Paweł Głuchowski
Reels Masterclass - Piotr Tomaszewski
Zaawansowany trening siłowy - Szymon Moszny
Rekonstrukcja Milona - dr Horschig, dr Kevin Sonthana
Podstawy biomechaniki ruchu człowieka - Krystian Dobropolski