OPINIE KLIENTÓW

Opinie moich klientów są dla mnie niezwykle istotne i stanowią fundament mojej pracy jako trenera personalnego. Każda opinia, zarówno pozytywna, jak i konstruktywna krytyka, pomaga mi w doskonaleniu moich umiejętności i podnoszeniu jakości świadczonych przeze mnie usług. Moim celem jako trenera personalnego jest nie tylko pomaganie klientom w osiąganiu ich celów fitnessowych, ale także zapewnienie im wsparcia, motywacji i satysfakcji z treningów. Dlatego opinie od moich klientów, to nie tylko dowód ich zadowolenia, ale również wskazówka, którą kieruję się w dalszej pracy. Pozytywne opinie potwierdzają skuteczność mojej metody pracy i motywują mnie do dalszego zaangażowania. Z kolei konstruktywna krytyka pozwala mi identyfikować obszary, w których powinienem się doskonalić, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania moich klientów.

"Polecam studio oraz treningi z Błażejem. Przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście, bardzo duża wiedza, zadbanie o każdy szczegół treningu oraz indywidualnie dobrane ćwiczenia do potrzeb klienta. Czysta przyjemność."

Gabriela

"Mega profesjonalne podejście pod każdym względem. Po przejściu wielu kontuzji w sportach walki, trener Błażej zaskoczył mnie wiedzą i pomógł wzmocnić moje słabe punkty oraz wyrobić dobre nawyki."

Franek

"Serdecznie polecam treningi z trenerem Błażejem. Profesjonalnie podchodzi do klienta, bardzo dobrze, krok po kroku tłumaczone jest każde wykonywane ćwiczenie. Szeroki zakres wiedzy! Polecam!!!"

Milena

"Polecam gorąco studio treningu i trenerów Karola oraz Błażeja. Duże zaangażowanie i koncentracja na kliencie powodują, że treningi w studio są bardzo efektywne! Bardzo dziękuję 🙂
Polecam!!!"

Jakub

"Fantastyczna pompa szoguny, trener Błażej mega profesjonalny i ludzki dobre podejście do klienta haha pozdrawiam adept tajemnej sztuki podnoszenia ciężarów."

Adaś

"Pierwsza 100 na klatę tylko z trenerem Błażejem =) zarówno ja jak i moja narzeczona szczerze polecamy!"

Adam

"Pełen profesjonalizm, fachowe podejście oraz Świetna atmosfera. Trener Błażej Galica - klasa sama w sobie!"

Wiktor

"Profesjonalny trening nastawiony na progres, pozytywny vibe i kameralna przestrzeń. Polecam trening z Błażejem!!!"​

Paula

"Jestem bardzo zadowolona z każdego treningu. Trener Błażej zawsze dzieli się swoją bardzo dużą wiedzą, jest zawsze przygotowany, profesjonalny, w stałym kontakcie z klientem, a ćwiczenia dobiera indywidualnie pod moje potrzeby i cele. Studio kameralne, zadbane, z profesjonalnym sprzętem i prywatnym parkingiem. Idealne miejsce dla osób, które nie przepadają za treningami personalnymi na zatłoczonych siłowniach. Wybór tego miejsca i trenera Błażeja to strzał w 10, treningi to sama przyjemność, a najbardziej cieszą efekty. Polecam!"

Gabi