OFERTA

Moim celem oraz misją w pracy trenera jest przede wszystkim nauka świadomości treningu poprzez dogłębną analizę twojego aparatu ruchu i wyłapanie elementów, które są słabsze lub odstają od pozostałych. Współpracując ze mną możesz liczyć na ciągłe wsparcie oraz solidną dawkę wiedzy, która pomoże Ci wejść na wyższy level treningu. Niezależnie czy chcesz schudnąć, zwiększyć siłę, poprawić kondycję czy pozbyć się bólu, dostaniesz ode mnie dokładne zalecenia krok po kroku co powinienes zrobić i na co zwrócić uwagę. Efekty to tylko kwestia czasu. Pracując ze mną, otrzymasz nie tylko motywację i wsparcie, ale także spersonalizowane wskazówki dotyczące żywienia i zdrowego trybu życia, abyś mógł/mogła osiągnąć trwałe rezultaty. Poniżej znajdziesz dostępne możliwości współpracy ze mną.

Trening diagnostyczny | 50 zł

Ma na celu dogłebnę zbadanie i przeanalizowanie jak zachowuje się twój aparat ruchu. Taka diagnoza pozwoli mi odpowiednio dostosować indywidualny plan działania oraz stworzyć plan treningowy. Na treningu diagnostycznym porozmawiamy również o cenach treningów i dalszej współpracy. Kliknij poniższy przycisk w celach kontaktu.

Plan treningowy | 150 zł

Na podstawie wypełnionej ankiety stworzę dla Ciebie spersonalizowany plan treningowy, który będzie uwzględniał twoje cele oraz preferencje. Otrzymujesz stworzony przeze mnie eBook – Jak czytać plan treningowy? – objaśniający wszystkie parametry zawarte w planie oraz szczegółowo opisany model periodyzacji i odpoczynku. Przejdź do ankiety klikając poniżej.

Treningi personalne

Osiągnij swoje cele pod okiem doświadczonego trenera. Umów się ze mną na trening diagnostyczny, na którym porozmawiamy o dalszej współpracy i dostosujemy odpowiedni harmonogram. Cena różni się w zależności od ilości treningów oraz czasu. Kliknij poniższy przycisk w celach kontaktu. 
 

Zalety posiadania planu treningowego

Zapewnienie sobie solidnego planu treningowego może być kluczem do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie fitnessu i zdrowia. Oto kilka zalet, które oferuje posiadanie spersonalizowanego planu treningowego:

Wsparcie

Jestem dostępny, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, rozwiać wątpliwości oraz zapewnić Ci motywację w każdym momencie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady, korekty techniki ćwiczeń czy dodatkowej dawki motywacji.

Organizacja

Plan treningowy dostosowany do Twoich celów, preferencji i poziomu zaawansowania pozwoli Ci osiągnąć lepsze rezultaty w krótszym czasie. Indywidualne podejście do treningu pozwala uniknąć rutyny i zapewnia skuteczniejsze ćwiczenia.

Wydajność

Zapewnienie optymalnej wydajności jest kluczowe dla skutecznego planu treningowego. Nasz program został zaprojektowany z myślą o maksymalizacji efektywności i osiąganiu doskonałych wyników.

Bezpieczeństwo

Profesjonalnie opracowany plan treningowy uwzględnia takie aspekty, jak technika wykonywania ćwiczeń, odpowiednie obciążenia oraz odpowiednie okresy odpoczynku. Dzięki temu minimalizuje ryzyko kontuzji i przeciążeń mięśniowych.

Motywacja

Posiadanie konkretnego planu treningowego daje Ci jasny cel do osiągnięcia i motywuje do regularnych treningów. Określenie konkretnych kroków, które należy podjąć, aby osiągnąć swoje cele, pomaga utrzymać wysoką motywację.

Pewność siebie

Efekty jakie możesz osiągnąć korzystając z mojego planu z pewnością dodadzą Ci dużo pewności siebie. Dodatkowo poznasz wiele nowych i ciekawych ćwiczeń, które przełamią Twoją rutynę lub stagnację.

JAK WYGLĄDA PROCES NASZEJ WSPÓŁPRACY?

Formularz

Proszę, wypełnienij formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony i oczekuj na wiadomość ode mnie z niezbędnymi informacjami.

Analiza celów

Po prywatnym kontakcie mailem ze mną, proszę o oczekiwanie przez okres maksymalnie 7 dni roboczych. W tym czasie dokładnie przeanalizuję Twoje cele i przygotuję kompleksową rozpiskę. 

Wdrażanie planu

Rozpoczynamy naszą współpracę! Nie wahaj się zwrócić do mnie w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby dodatkowej pomocy, zawsze wysłucham i zaproponuję rozwiązanie.

Analiza twoich postępów

Będziemy w stałym kontakcie, wysyłając regularne raporty oraz techniki ćwiczeń do analizy. W razie potrzeby wprowadzimy niezbędne zmiany.